Hakkımızda

ALPMAKSAN inşaat, iskele, makine ve asansör sistemleri konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimini cephe platformları, personel ve yük asansörleri ve iskele sistemleri alanında genişletmiştir. Firma, iş sağlığı ve güvenliği, zaman ve maliyet avantajları sunan ürünleri için bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Asansör ve inşaat sektöründe “güvenlik sistemleri” konseptini oluşturmakta ve bu alanda araştırma-geliştirme ve ürün geliştirme faaliyetleri yürütmektedir.

Bilindiği gibi asansör sistemleri için teknoloji ve emniyetin en üst düzeyde olması esastır. İş sağlığı ve güvenliği yaklaşımını ileri teknoloji ile birleştiren ve finansal endişelerini bir kenara bırakarak yaşam önceliğini benimseyen ALPMAKSAN, firmanın ürettiği cephe platformları ve asansör sistemlerini inşaat sektörünün hizmetine sunmaktadır. ALPMAKSAN, iş yaklaşımını insan, teknoloji ve güvene dayalı üç ayak üzerine kurar.

İş güvenliğinin daha önemli olduğu bu günlerde, ALPMAKSAN ürünleri birçok saygın inşaat firmasının proje ve taahhütlerinde başarılı ve güvenilir bir şekilde kullanılmaktadır.

150
+
Projede yer aldık
10
+
Ülkeye hizmet verdik
500
+
Teknik problemi çözüme kavuşturduk
25
+
Yıldan fazla tecrübe edindik

Neden ALPMAKSAN’ı tercih etmelisiniz?

Önce Güvenlik

Önce güvenlik ilkesiyle en son teknolojiyi sağlama

Uzman Kadro

Alanında uzman ve tecrübeli teknik kadromuz

Teknik Danışmanlık

Projenize en faydalı ve ekonomik çözümü tespit etme

24/7 Teknik Servis

Hızlı ve yaygın teknik servis ağı ile problemlere hızlı müdahale